Proběhlé akce

Plavba na čemkoliv 2 ročník

Dne 16.7.2011úspěšně proběhl druhý ročník plavby na čemkoliv. Opět jsme se pobavili nad úžasnými plavidly. Bitvu na lávce všichni zúčastnění přežili .Akci navštívilo přes 220 diváků, což nás velmi těší.Na příští rok zase vymyslíme něco nového a budeme se těšit na vaši účast. Velké poděkování patří všem dobrovolníkům a také kapele Lazaret, která nám večer zpříjemnila super hudbou .

Plavba na čemkoliv 1 ročník

17.07.2010 proběhla akce  První ročník Plavby na čemkoliv. Akce se velmi vydařila, zúčastnilo se 12 plavidel , přišlo se podívat více jak 100 diváků. proběhli soutěže ve vodě, ukázka plavidel, soutěže pro děti. Připravena byla lanová dráha pro odvážné (díky dobrovolným hasičům), děti se svezly na koni. Zahrála  místní oblíbená kapela Chlíff. počasí nás sice potrápilo ,ale bavili jsme se nakonec ještě dlouho po půlnoci. Již se připravuje druhý ročník a je se na co těšit.

Pálení čarodějnic

Dne 30 .4. na ranči proběhlo PÁLENI ČARODĚJNIC . Super vydařená akce, počasí nám vyšlo . Peklo se sele , pilo se pivo a pro děti byl připraven program. Přilétly čarodějnice a jeden čaroděj , děti si zastřílely ze vzduchovky. Večer pak byla upálena naše čarodějnice. Tak zase za rok.

Den země - Chaloupky

Přijaly jsme již druhý  rok po sobě  pozvání na den země  na Chaloupky v Kněžicích. Perfektní akce, doporučujeme navštívit . Děti se zde dozví mnoho zajímavého , vyzkouší si různé dovednosti a mohou se povozit i na koních .